sobota, 17 grudnia 2011

PHFNG - NWCMTPC. Premiera albumu.


Mosz batki dziś? Entertainment oraz 16M Studio proudly presents: 

 Mniej więcej 668 dni temu pojawił się nasz poprzedni album. I był to materiał, sądząc po opiniach, niczego sobie. ;) Szybko więc wzięliśmy się do pracy i właśnie teraz, z dziką radością, prezentujemy nasz najnowszy projekt. Nie wiem co mnie tak porobiło chłopaku - to 56 minut tłustych bitów autorstwa: BobAira, Etena, Głośnego, Stony, Roux Spany, Mysty i Przemyśla, podkręconych skreczami Roki i Pstyka. Czyli wiecie już, że muzycznie jest wypas. Do tego, podróżując z mikrofonem wśród ludzi, zwerbowaliśmy Bu (rekomendacja niepotrzebna), Kamela (jak wyżej), Dwóch Sławów (jak to się odmienia właściwie?), Reva (pyskaty karlus, ale wielce utalentowany), Bizona (w formie) i Koprucha (stanowczo za rzadko po tej stronie mikrofonu). A to oznacza, że połączyliśmy wysoki poziom ze sceniczną żywiołowością i ogromną wyobraźnią.
 Od kwietnia tego roku zaprezentowaliśmy 3 single, w tym 2 klipy: Teściową, Nie lubię i Rap pełną gębą. Mamy nadzieję, że pozostałe 15 tracków przyjmiecie z taką samą radością, a ta płyta na dłużej zagości w playerach i odtwarzaczach.
 Eleganski dygypack pokryty uszlachetniającą folią (extra, co nie?) możesz kupić za 20 pln pisząc na adres: phfng.katowice@gmail.com. Jeśli jednak zbierasz na Astona Martina DB i paliwo do niego, płyciwo możesz pobrać stąd. Nie zapominaj jednak wtedy, że my też płacimy rachunki za studio, piwo i kwiaty dla żony, dziewczyny, mamy czy teściowej. ;)
  Nie zapomnij, że zawsze możesz uzupełnić swoją garderobę o kozacki t-shirt Mosz batki dziś? Entertainment, który znajdziesz w tym miejscu.


Pozdro ludkowie,
PHFNG

2 komentarze:

Anonimowy pisze...

Pytanie mam - jest opcja zapłaty przy odbiorze?

phfng pisze...

W sprawie szczegółów pisz na: phfng.katowice@gmail.com